Materace Framatti

Jesteś tutaj: Framatti » one4one

one4one

Czy kupując duży materac zadaliście sobie pytanie czy aby na pewno jeden jest dobry dla was dwojga? Czy jest możliwe że osoba ważąca 90 kg wyśpi się tak samo komfortowo jak osoba ważąca 55 kg - na tym samym materacu? Jeśli jest on idealny dla mężczyzny to czy może być idealny dla kobiety? A może jedno z Was lubi spać na sprężystym, lekko twardym materacu a drugie na miękkim - najlepiej na piance termoelastycznej? Przecież nie ma dwóch takich samych osób, każdy z nas jest inny.

 

Oczywiście można kupić dwa osobne materace. No tak, ale pozostaje ta okropna przerwa pomiędzy w którą zawsze się wpada, no i koniecznie łóżko musi mieć wystające do góry boki żeby trzymały te dwa materace na miejscu, bo inaczej się rozjeżdżają… to nie rozwiązuje problemu.

Idealnym rozwiązaniem jest koncepcja one4one która pozwala na dobranie odpowiedniego komfortu - osobno dla każdej osoby - i połączenia go razem, w jeden duży materac partnerski. Nie musicie już kupować dwóch osobnych materaców aby każde z Was wysypiało się tak wygodnie jak lubi. Koniec ze wpadaniem w przerwę pomiędzy materacami. Nie rezygnujcie z komfortu dla siebie! Możecie spać razem nie idąc na kompromis.  

Sami dla siebie stwórzcie jeden duży, partnerski materac dopasowany do dwóch różnych preferencji komfortu.

 

Jak to zrobić? To proste:

  1. Wybierzcie dla siebie dwa materace najbardziej Wam odpowiadające.
  2. Dobierzcie szerokość jaka Wam odpowiada – 2x80 cm lub 2x90 cm, lub 2x100 cm.
  3. Wybierzcie pokrowiec – 160 cm lub 180 cm, lub 200 cm.
  4. …i gotowe! A my Wasze dwa materace ubierzemy w jeden duży trykot i wybrany pokrowiec.

 

Co więcej materace nie będą sklejone ze sobą, bo jeśli wybraliście dwa materace obustronne, to chcemy dać Wam możliwość swobodnego ich odwracania i konfigurowania.

Kupując jeden duży, partnerski materac Framatti w systemie one4one, macie przecież możliwość posiadania do 4 różnych materaców*.

Już zawsze możecie cieszyć się indywidualną wygodą w podwójnym łóżku.

Wszystkiego wygodnego!

 

*dotyczy wyboru dwóch materaców obustronnych