Materace Framatti

Jesteś tutaj: Framatti » O firmie

O firmie

 

Tempo naszego życia cały czas wzrasta, a rzeczywistość wciąż stawia przed nami nowe wyzwania. Ciągły pośpiech i kolejne obowiązki sprawiają, że coraz trudniej uchronić się przed zmęczeniem. Często zapominamy, jak ważny dla naszego organizmu jest odpoczynek, a przecież tylko osoby wypoczęte i pełne energii mogą właściwie zadbać o siebie i swoich najbliższych.

Dla naszej firmy istotnymi wartościami są zdrowie i odpoczynek. Projektujemy poduszki i materace, używając tylko najwyższej jakości materiałów z Europy. Nasze wyroby zapewniają maksymalny komfort snu, a zastosowane komponenty pomagają w utrzymaniu higieny i dają gwarancje swoich właściwości przez cały okres eksploatacji.

Korzystamy jedynie z surowców produkowanych w UE, nie stosujemy tańszych zamienników z Dalekiego Wschodu. Wiemy, że na wysoką jakość składają się nawet najdrobniejsze szczegóły, dlatego skrupulatnie dobieramy wszystkie komponenty. Gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa każdej ze składowych naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. 

Przez lata zbieranych doświadczeń filozofia Framatti nabierała kształtów i co do jednego jesteśmy dziś zgodni – tylko jakość bez żadnych kompromisów.

 

 

Wyznajemy zasady etyki w biznesie i staramy się tylko z takimi partnerami współpracować.